Biezie un zeme pie jūras.

by


Zigfrīds Dzedulis, «Latvijas Avīze»
Svētdiena, 10. jūnijs (2007) 09:26

Neierobežoti atļaut apbūvētas valsts zemes un mežu privatizāciju Baltijas jūras un Rīgas līča krasta kāpu aizsargjoslā. Tādu priekšlikumu Saeimā iesniedzis Ministru prezidents A. Kalvītis.

————————————————-
Normāli – oranžo sponsoriem savajadzējās zemi pie jūras – ja jau vajag, tad dabūsim arī! LV biezajiem ir lielākas tiesības uz jūru nekā parastajiem cilvēciņiem – plebejiem. Ļoti ceru, ka nākamās saeimas vēlēšanas oranžos noliks pie vietas :@ Un prieks, ka es par šitiem neatdevu savu balsi. Kauns tiem, kas atdeva.

Citi komentāri:

Lcf 09:55 10.Jun.
Legālā zagšana vienmer bijusi cieņa, bet tādos apmēros kā to dara TP kaut kas tāds vēl nebija redzēts … visi oranžie biedri sēž tieshi tur kur kaut ko var izbīdīt, šķēles princips darbojas visā partijā … un neviens neko nevar padarīt!!!

——————————————————–

Un vēl 😀 Lai nu kas, bet mani sasmīdināt… Un vēl pietam no rīta.. Tas nav viegli. Bet šoreiz sāku smieties, kad ieraudziiju šito:


“negribēju pirkt LV, jo kādam varētu būt tāda pati kleita”, nu tas ir gada citāts. Bļīn, nezini vnk ko darīt – smieties vai raudāt par šitādu stulbumu 🙂 Ak, nabadzīte, Latvija priekš tevis tiešām ir par mazu, nabaga, nabaga tu. Es arī jau divus mēnešus nepārtraukti domāju par savu izlaidumu un man tas neļauj gulēt. HAHAHA 😀

keep it up.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: