Nē, nē un nē.

by

Visi šitie ikdienas purni… tā apnikuši! Kaut kāds random skripts jūs te ir saradījis – bez savām domām, vienkārši kaut ko dara darīšanas pēc. Lai nebūtu tukšs apkārt, ne? Jaunkundzīte, piemēram, vispār nerubī par ko es runāju [jāā, pat no izdzēsta skaipa kontakta var saņemt ziņas], un uzskata, ka es pret viņu izturos ļauni [a no bloķēta kontakta skaipā gan vairs es neko nesaņemšu ;)], pilnīgs murgs. Runā ar cilvēku, stāsti, kas nav kā vajag, kas mani neapmierina, bet jaunkundzīte nesaprot, vienkārši – kā skripts, kurš izpilda to, kas paredzēts, un visu, kas nav paredzēts, kur kaut kas jādomā, izmet erroru – “ievadītie dati neatbilst”. Un tieši tā. Jūtos kā sarunājoties ar kartupeli vai burkānu.

Ko dod tā sūda mācīšanās, ja neesi iemācījies domāt un vispār saprast kāda cita domu? Tas man vienmēr bijis nr. 1 jautājums. Piekāst to sūdu, kas jau nu tur būtu kaut kāds random mājasdarbs, vienalga, bet ja tev nevienaldzīgs cilvēks tevi aicina, vai pat ne aicina, da vienalga… Ja neinteresē – pasaki. Bet ja interesē, tad nafig visu vajag sa*ist? Kā var rasties tādi cilvēki, kam vienmēr atbilde satur “moš”, “es nezinu”? KĀ TĀDI VAR IZAUGT? Tas nav praktiski iespējams. Tur ir jāsēž kaut kādā nolādētā būrī vai kur… Tad jau es labāk tiešām ar kartupeli runāju.

Random cilvēki, vieni vienīgi random cilvēki apkārt, kā tas noved izmisumā un iznīcina dzīvesprieku… Te nu laikam līdz tikai tas inteliģentais [a kā citādi lai dēvē?] pulciņš, kuriem ir domas, savas domas, tātad manējie draugi, pārbaudītie.

Man jautā, kāpēc es nedraudzējos, kāpēc neesmu manīts tur un šur… Tāpēc, ka mani un lielāko daļu no jums saista tikai fiziska atrašanās vienā sūdu bedrē. Ak, šaušalas svētās, man nebija ne jausmas, ka cilvēku vairākums ir tikai, lai aizpildītu tukšo telpu! Izmisums, bļe un rokas nolaižas.

Mūzika: Marilyn Manson – Better of Two Evils

Birkas:

3 Atbildes to “Nē, nē un nē.”

  1. oreman Says:

    `Ievadītie dati neatbilst` <– tas izklausās pēc manis 😀 Tikai es parasti saku – `Nekorekti ievaddati`.. (sīkāk – http://oreman.wordpress.com/about)

  2. mazaisss Says:

    sākumā likās, ja jāpacīnās, tad ir tā vērts, bet izskatās, ka nav vērts ņemties. viss labais nenāk viegli, bet ja nenāk vispār, tad nahuj! atrodi citu!

  3. botox Says:

    Es Tevi pilnībā saprotu …

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: