Toms

by

Sēžu, skatos pa LTV7 kaut kādu raidīumu, jo pa anāl-ogo televīziju neko saprātīgu nerāda. Raidījums Sems vai Troksnis, nav ne jausmas, bet viesis ir – Toms Grēviņš. Zinu, ka daudziem viņš patīk, bet man viņš izraisa (kā cilvēks) lielāku pretīgumu nekā vairums politiķu! Tāds kompetents, zinošs jūtas. Un tik daudz sasniedzis. Un filmu taisīs. Es pat nezinu – varbūt skauž man? Bet man neliekas normāli, ka viņš var kritizēt latviešu māksliniekus, kuriem pat līdzināties nevar. Ietur viņš savu stilu, bet tas stils man nepatīk. Nav brīnums, ka 2:00 naktī saņēmis zvanu ar piedāvājumu dabūt pa galvu! Saprotu, ka PeR subjektīvi daudziem besī, bet lai viņš pamēģina tik pat daudzos datoros pabūt kā dziesma Bum Bum vai kāda tur. Man jau viņš nepatika Cīņas klubā! Savu esmu pateicis! Vienīgi – jāpaklausās vairāk viņa mashup`i vai ko jau viņš mēdz taisīt – varbūt mainīsies par viņu domas – kā par Ozolu 😀
P.S. nepārzinu raidījumus, grupas, uzvārdus, varbūt esmu kļūdījies pareizrakstībā vai būtībā vispār!

4 Atbildes to “Toms”

 1. Ieva Says:

  Šajā sakarā te kādam būs ko teikt 😀

 2. Simply Says:

  PeR ir čerņa, tas jā. Esi redzējis to one-hit-wonder’u klipu tam pašam vienam hītam? To skatoties paliek kauns, ka tu pats arī esi no cilvēku rases.

  Grēviņu nepazīstu, bet ballītes likt jau nu viņš māk, un par mūziku arī zina pietiekami.

  Sākt var ar šo

 3. mrh Says:

  Normāls keks (:

 4. celjinieks Says:

  Ganjau, ka viņš liek labu mūziku ballītēs un daudz zina par mūziku kā tādu, bet kā cilvēks viņš man šķiet galīgi garām. Augstprātīgs un vispār, rādās, ka slimo ar “zvaigžņu” slimību. Ja kāds iedotu viņam bietē, es noteikti neapbēdātos.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: