Saule un vasara

by

Beidzot esmu sagaidījis, to, kam bija jāpienāk jau sen – vairāk vai mazāk noturīgi saulains laiks. Darīt, protams, neko negribās, varētu cauru dienu zvilnēt saulē-ēnā, saulē-ēnā. Guļu tagad teltī, kuras dislokācijas vieta ir mājas pagalmā. Četrvietīgā telts, bet es guļu viens uz milzīga piepūšamā matrača, svaigā gaisā un vēsumā. Māja pa dienu sakarst, vismaz otrais stāvs, kur atrodas istabas un arī jumts.

Piereģistrējos jeb, pareizāk sakot, aizpildīju Facebook profilu ar informāciju un bildi, jo piereģistrējies biju kādu laiku, tikai neizmantoju. Piereģistrējos toreiz konkursa vajadzībām (“seko” mums un dabūsi šito un to).

Vēl gribēju piebilst, ka daži tipāži no maniem kādreizējiem “draugiem” man uzlaboja garastāvokli ar bildēm no sava, hmm, laikam jau aizraujošā pasākuma. Kompānija arī tur ir mistiska, jā, tieši tā, mistiska. Reizēm sāc apjaust, ka pagātnes izvēles var būt ne tikai nepareizas un kļūdainas, bet mēdz gadīties pareizas un atzīstamas, lai arī toreiz tai brīdī varbūt tā nelikās.

Jēkabpilī palicis makten apnicīgi, ceturtdien, iespējams, dosimies un Kurzemes jūrmalas pusi, vai nu līdz Talsiem, vai arī līdz svētdienai apmetīsimies kādā kempingā vai viesu mājā.

Plānotais augusta roadtrip’s pagaidām šķiet nerealizējamā attālumā, lielākoties nav skaidrs par 2 no 6 cilvēkiem – vai viņi savāks naudu šādam pasākumam.

Bet vispār dzīvoju. Negribu neko darīt. For now.

Birkas: , , , ,

Viena atbilde to “Saule un vasara”

  1. Ieva Says:

    Facebook-tiešām? 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: