Atbilde stūrgalvīgam vēlētājam

by

Kā gan Tu nespēj to uztvert, ka katru reizi, kad Tu iefano par PLL (domās, twitterī, atbildē man, vārdos – vienalga), Tu, tāpat kā Tavi iemīļotie politikāņi no PLL, noliedz savu tautu, savu, neatkarīgu un suverēnu valsti, savus senčus, un to, par ko viņi cīnījušies. Tu sevi uzskati par nacionāli noskaņotu, bet neaptver, ka PLL Tevi izmantos, lai par katru cenu iesprauktos Saeimā, vienalga, ko tas maksātu – ja vajadzēs, arī vēl vienu oficiālo valsts valodu “sabalsos” kopā ar SC (kuri vismaz atklāti pauž savus pretlatviskos uzskatus). Palasi, lūdzu, kādu Pumpura “Lāčplēša” konspektu, un Tu sapratīsi, ka Kangars nudien ir atbilstošs tēls Taviem favorītiem – PLL.

Neesiet muļķi 2. oktobrī.

Birkas: , , ,

8 Atbildes to “Atbilde stūrgalvīgam vēlētājam”

 1. Avotiņ`Ieva Says:

  Nu, ko var malt par suvenāru valsti!PLL nekad nebiedrosies ar SC(nejaukt ar sadarbību). Kas tu tagad domā, ka, ja PLL tiks pie vadības, tad mēs zaudēsim neatkarību?nu, tukša runa. tak, paklausies ko Šķēle līderu debatēs teica. mhh. pietiek

  • Simply Says:

   Ir tāda The Kooks dziesma, kas man mūždien skan galvā, kad lasu/runāju ar Tevi, dārgumiņ.

   Par neatkarību. Tehniski nē, nezaudēsim, bet vai esi kaut ko dzirdējusi par ekonomisko okupāciju, enerģētisko atkarību, jaukumiņ?

   Es sevi netraumēju ar PLL Ēķa kabatas TV skatīšanos, pagaidām iesaku kaut ko mazliet neatkarīgāku – Domburu, piemēram.

   • Avotiņ`Ieva Says:

    Es Tevi arī mīlu, jā,jo noteikti šī The Kooks dziesma ir kkas par naidu, ienīšanu, necieššanu vai cita veida pretīgumu, kas Tev, iespējams/kā izskatās, saistās ar mani.
    Vaitad kādreiz ir bijis,ka mēs esam pilnīgi neatkarīgi?Tad prātā nāk aizdevums, ko joprojām godātais Dombrovskis, Ēlerte grasās ņemt(un to jau godīgi ir sadalījuši).Arī tā ir ekonomiskā okupācija.Un vaitad PLL pie tā vainīgi?Man šķiet,ka ne!
    Dombura raidījumus gan es nesauktu par neatkarīgiem – tie ir nebaudāmi.

   • Simply Says:

    Pretīgumu, ienīšanu? WTF??? c’mon it’s getting personal 😀 Tai dziesmai nosaukums ir “Naive” 😀

    Te nu vajadzīgs neliels skaidrojums, PLL = TP + LPP, tātad, tie, kas pie varas bija, kad sākās krīze, un pēc tam aizbēga, jā – aizbēga, jo nezināja, ko darīt un negribēja uzņemties atbildību par valsts krahu. Tā bija TP vadītā valdība, kas LV ieveda tik dziļā krīzē, tici vai nē.

    Par aizdevumu. Rietumi viennozīmīgi ir nesalīdzināmi uzticamāks un stabilāks partneris nekā Krievija. Par to, domājams, mūsu domas saskan.

    Un vēl bonusā. Kāpēc visi latvieši brauc uz t.s. rietumvalstīm, prom no LV? Kāpēc neviens nebrauc uz Krieviju? It kā Krievija tuvāk un daudziem pat kā mājas, bet brauc uz rietumvalstīm, jo grib dzīvot mūsdienīgā, demokrātiskā, kulturālā sabiedrībā, nevis atpalikušā naftas/gāzes impērijā.

 2. Avotiņ`Ieva Says:

  Ko tad te ar tādu “naivu meitenīti” runāt daudz, ne? 🙂
  Paturēšu savu sakāmo pie sevis, lai tev nav jāpiepūlas pateikt pretī to pašu, tikai pretēji ..

  • Simply Says:

   Man sāk šķist, ka mana dzīve būs piepildīta tad, kad Tu, mani satiekot, teiksi – “fāāk, es taču varēju vismaz ar savu balsi vēlēšanās parādīt, ka es negribu to, kas ir tagad, bet, tā kā visi mani radi un ģimenes draugi bija tajā apvienībā, tad es toreiz, vēl jauna un naiva, nesapratu kāda nozīme bija tām vēlēšanām, un nobalsoju par viņiem, tagad sirdsapziņa naktīs neļauj aizmigt…”

   • Avotiņ`Ieva Says:

    Tad jau jācer, ka Tava dzīve kādu dienu būs piepildīta.
    Ja nu, tā notiktu – ar kuru gan citu Tev būtu šādas hardcore diskusijas? hah 🙂

   • Simply Says:

    Kas smagi nāk, tie vissaldākie augļi, atbildu ar šādu hibrīdu.

    Diskusijas, kas ir konstruktīvas, ir patiešām vērtīgas.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: