Virsraksts

by

Hm, gribēju parādīt beļģim ziemu – nu, tādu, kur sniegs ir vairāk par 5 cm.
Bet datorā nekas vecāks par pavasari nav saglabāts. Un gribēju parādīt gan īstu ziemu, gan ledus klučus Jēkabpilī, bet nevarēju atrast. Simply, ja vari, izpalīdzi man – atsūti vienu smuku bildīti, kur smaidi pie ledus kalna 🙂

Bet ko es gribēju teikt? Ka man ir ļoti interesanti. Beidzot sākas darbs pie projekta – nav ilgi jādomā, kāda tēma būs manas grupas darbam – Improvizācijas teātra metožu izmantošana darbā ar imigrantu bērniem. Un tas būs.. ceru, ka interesanti. Vismaz kaut kas, kas man pašai iet pie sirds (jā, jā, zinu, atkal uzspiedu savu, un nu mēs darīsim to, ko es jau septembrī biju nolēmusi darīt).

Ah, un esmu pārēdusies šokolādi… katru dienu. Zinu, ka viss ir dārgs (hm, kaut kā pamanīju), bet.. šokolāde, no tās atteikties nespēju…

Un vakar 50vietīgs autobuss no mūsu kojām brauca iepirkties uz Zviedriju. Jēziņ, un es piekritu braukt! Viss, tiešām, viss bija nenormāli forši, jautri utt., izņemot pašu iepirkšanos. Piedrūzmēts lielveikals ar nelaipniem lēto cenu medniekiem norvēģiem, nevaru atrast, ko man vajag, un beigās nopērku kādu 6daļu no tā, ko biju uzrakstījusi sarakstā. Un pat tad iztērēju apmēram 88 Ls (kuš, tikai mammai nesaki!). Nesaprotu, kur vēl tālāk iet (un pārtika man pietiks kādam mēnesim – yeah right).

Nu jā, un bija vēl kaut kas ļoti svarīgs, ko gribēju teikt. Neatceros. Hm, man patīk mana romantiskā dzīve (šodien skatījos Aladinu). Patīk, bet būtībā esmu sapratusi vienu – ja man pieder pašai sava istaba, man būs labi visur. Nav tā, ka es gribu palikt, jo šeit ir tik labi. Nē, man ir vienalga – dzīvoju? Dzīvoju, tad ir labi. Protams, ir interesanti utt., bet ne es mīlu esmu atradusi, ne savu vietu dzīvē, pat ne darbu. Kāda vēl palikšana, mīļie?

Birkas: , , , ,

4 Atbildes to “Virsraksts”

  1. Simply Says:

    https://dziiviite.wordpress.com/2010/03/31/ledus-un-plavinas-foto/

    Bet sniega te nav :/

  2. Magnijs Says:

    Hm, ļoti žēl, ka nav sniega. Prasīšu māsai atsūtīt 1-2 bildītes no mājām (nu tas taču ir jāredz!)
    Paldies par ledu! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s


%d bloggers like this: